Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Pasterka - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Studzienno

Studzienno(Pasterka + 9 km)

394 000 zł3 032 m² 129,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną na granicy Parku Narodowego Gór Stołowych w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, na północnym stoku Gór Stołowych. Idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana w górach Wojbórz

Wojbórz(Pasterka + 23 km)

159 000 zł1 980 m² 80,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w Wojborzu! Idealna pod komfortowy dom z dużym ogrodem świetna inwestycja! Na sprzedaż prezentujemy przestronną działkę budowlaną o powierzchni 1 980.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Święcko(Pasterka + 19 km)

200 000 zł3 294 m² 60,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na wzniesieniu w pobliżu lasu - na sprzedaż, kotlina Kłodzka. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę z dobrym dojazdem położoną w Kotlinie Kłodzkiej, gmina Kłodzko,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona Kłodzko

Kłodzko(Pasterka + 25 km)

935 000 zł13 575 m² 68,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka o pow. 13 575 mkw położona w bliskim sąsiedztwie Kłodzka w otoczeniu lasów w Jaszkówce. Działka ma kształt wielokąta o wymiarach ok.123 m x 110.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Bożków(Pasterka + 18 km)

470 000 zł4 359 m² 107,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malownicza duża działka budowlana w sercu Ziemi Kłodzkiej. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 4359 m2 położoną w spokojnej miejscowości Bożków,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Święcko(Pasterka + 19 km)

120 000 zł1 854 m² 64,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Górska działka z pięknym widokiem na sprzedaż, kotlina Kłodzka. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę z dobrym dojazdem położoną w Kotlinie Kłodzkiej, gmina Kłodzko,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Łężyce

Łężyce(Pasterka + 8 km)

195 000 zł1 245 m² 156,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szukasz miejsca na drugi dom lub dochodową inwestycję turystyczną w sercu natury? Przedstawiamy działkę budowlaną o powierzchni 1245 m, położoną w malowniczych Łężycach. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Święcko(Pasterka + 19 km)

220 000 zł3 465 m² 63,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z pięknym widokiem na góry - na sprzedaż, kotlina Kłodzka. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę z dobrym dojazdem położoną w Kotlinie Kłodzkiej, gmina Kłodzko,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój(Pasterka + 17 km)

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1000 m2 położona w sąsiedztwie Polanicy - Zdrój. W Miejscowym Planie Zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod budownictwo mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Duszniki-Zdrój

Podgórze,Duszniki-Zdrój(Pasterka + 15 km)

199 000 zł1 593 m² 124,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka 1593m2 nr 55/15w Dusznikach-Zdroju przy samym lesie, z wyjątkowym widokiem! nieruchomość: mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka siedliskowa w górach Pasterka

Pasterka,dolnośląskie

39 000 zł2 344 m² 16,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Widok na Strzeliniec, absolutna cisza, urokliwe miejsce, zero ruchu samochodowego mimo istniejącej drogi asfaltowej, istniejąca zabudowa kamienno-drewniana z dachem krytym dachówką, dostępne media

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij